Mamy dla Was garść dobrych informacji. 15 października Dawid samodzielnie opuścił klinikę Budzik. Jako jeden z niewielu pacjentów wyszedł z niej na własnych nogach! Dawid odzyskał częściowo sprawność fizyczną i intelektualną. Za nim długa droga pełna przeszkód, której poświęcił się całym sobą i zwyciężył. Odzyskał wzrok, słuch, może chodzić i mówić. To, co się wydarzyło nie jest cudem – to efekt pokonywania kolejnych barier i bardzo ciężkiej pracy – Dawida i specjalistów, którzy nad nim czuwali.

Jesteśmy Wam niesamowicie wdzięczni za dotychczasową pomoc, ale jednocześnie musimy prosić o dalsze wsparcie. Przed nami kolejne wyzwanie w walce o samodzielność!

To, co udało się osiągnąć w Klinice Budzik to zaledwie pierwszy krok. Przed Dawidem jeszcze długa i kosztowna rehabilitacja, która jest jedyną nadzieją na dalsze postępy. Boimy się myśleć o tym, że jeśli nie uzbieramy środków, stracimy jedyną szansę…

Proszę, pomóżcie nam zapewnić synowi najlepszą opiekę i wspierać walkę o przyszłość. Bez Was to się nie uda!

Dawid ma 16 lat i wiele marzeń. W dniu 08.03.2021 r na przejściu dla pieszych w Lublinie został potrącony przez samochód, w wyniku czego doznał poważnego urazu neurologicznego. Jego pasją jest gaming, organizuje turnieje, ma swój kanał na youtube, marzy o wzięciu udziału w IEM w katowickim spodku. Większość czasu spędzał na realizowaniu pasji, trenował judo i karate, kocha zwierzęta, FMMA i KSW oraz jazdę na skuterze. Jest wielkim fanem piłki nożnej, kibicuje namiętnie Klubowi Motor Lublin. Poważny uraz neurologiczny odebrał mu sprawność, kontakt z rodzicami i możliwość realizacji marzeń. Specjalistyczna rehabilitacja może mu pomóc. Dawid przebywał w Klinice Budzik, gdzie cały personel walczy o Jego powrót do realnego świata i kontaktu z nim.

WPŁAĆ DOWOLNĄ KWOTĘ NA RACHUNEK FUNDACJI MOC POMOCY 16 1020 5226 0000 6602 0635 0765 Z DOPISKIEM Dawid Grzesiak