Dawid ma 16 lat i wiele marzeń. W dniu 08.03.2021 r na przejściu dla pieszych w Lublinie został potrącony przez samochód, w wyniku czego doznał poważnego urazu neurologicznego. Jego pasją jest gaming, organizuje turnieje, ma swój kanał na you tube, marzy o wzięciu udziału w IEM w katowickim spodku. Większość czasu spędzał na realizowaniu pasji, trenował judo i karate, kocha zwierzęta, FMMA i KSW oraz jazdę na skuterze. Jest wielkim fanem piłki nożnej, kibicuje namiętnie Klubowi Motor Lublin. Poważny uraz neurologiczny odebrał mu sprawność, kontakt z rodzicami i możliwość realizacji marzeń. Specjalistyczna rehabilitacja może mu pomóc. Dawid obecnie przebywa w Klinice Budzik, gdzie cały personel walczy o Jego powrót do realnego świata i kontaktu z nim. Pomóżmy Mu wrócić do nas.

WPŁAĆ DOWOLNĄ KWOTĘ NA RACHUNEK FUNDACJI MOC POMOCY 16 1020 5226 0000 6602 0635 0765 Z DOPISKIEM Dawid Grzesiak