Marian Madaliński

Pan Marian to aktywny fizycznie 79-latek z niesamowitą pogodą ducha. Fan sportu oraz wierny kibic Roberta Lewandowskiego. Pomimo przejścia na emeryturę pozostał aktywny zawodowo, aby jako stróż dorobić do domowego budżetu. Dodatkowo 2-3 razy w tygodniu uczęszczał na siłownie gdzie podnosił ciężary. Jednak wszystko zmieniła amputacja nogi, która była wynikiem powikłań cukrzycy typu 2. Podstępna choroba zmieniła życie aktywnego seniora w osobą całkowicie zależna od żony i syna. Jego życie już nigdy nie będzie takie samo. Rodzina dokłada wszelkich starań, aby jak najlepiej opiekować się Panem Marianem, jednak ich niewielkie źródło dochodu nie pozwala na zapewnienie stałej rehabilitacji oraz zakupu protezy. Bez tego jego własny dom to niekończący się tor przeszkód. Ponad 20 000 zł – tyle jest warte godne życie seniora po amputacji nogi. Dzięki tej kwocie rodzina będzie mogła pokryć koszty rehabilitacji, która przygotuje Pana Mariana do protezowania. A w kolejnym kroku do zakupu odpowiedniej protezy. Tak niewiele jest potrzebne, aby nasz senior ponownie wyszedł na spacer, zrobił sam zakupy, czy pomógł żonie w sprzątaniu. W imieniu Pana Mariana bardzo prosimy o wsparcie zbiórki i pomoc w powrocie do sprawności.

z dopiskiem Marian Madaliński

Adrian Tyszka

Za trzy miesiące na świat przyjdzie Nasza córeczka. Adrian układał różne scenariusze, jak przywitać Ją na świecie. Szykował się na pełne szczęścia, oczekiwanie przed drzwiami