Mam na imię Sebastian. Mam 40 lat i od dawna zmagam się z chorobami, na skutek których amputowano mi prawą nogę. Przed amputacją pracowałem w zawodzie stolarza, od zawsze kochałem pracę w drewnie. Wolny czas spędzałem z rodziną na wspólnych wycieczkach, przejażdżkach rowerowych i grzybobraniach. Jak najszybciej chciałbym stanąć na nogi, znów prowadzić samochód, powrócić do pracy, której bardzo mi brakuje. Niestety kwota na zakup protezy jest ogromna i znacznie przekracza moje możliwości. Dlatego zwracam się z prośbą o wsparcie, żebym mógł żyć normalnie, bo to jest moje największe marzenie.

WPŁAĆ DOWOLNĄ KWOTĘ NA RACHUNEK FUNDACJI MOC POMOCY 16 1020 5226 0000 6602 0635 0765 Z DOPISKIEM Sebastian Górny