Zdzisław Małysz to 56-letni mieszkaniec miejscowości Turka w województwie lubelskim. To przede wszystkim mąż – wciąż zakochany w swojej żonie Annie. Zdzisław przez kilkanaście lat był komendantem Straży Ochrony Zwierząt w Lublinie. Komendant jest doskonale znany w Polsce, wszystkim tym, dla których ważne jest dobro zwierząt. Dziesiątki, setki interwencji, które przeprowadził kierowany przez niego zespół, z pewnością uratował z opresji wiele tych, które o swoje dobro nie potrafiły walczyć.

W maju 2019 roku Zdzisław podczas pobytu w Belgii, gdzie dorabiał na budowie jako instalator – na skutek wypadku doznał urazu kręgosłupa i został sparaliżowany.

Zdzisław potrzebuje wsparcia finansowego, by mógł rozpocząć intensywną i długotrwałą rehabilitację.

WPŁAĆ DOWOLNĄ KWOTĘ NA RACHUNEK FUNDACJI MOC POMOCY 16 1020 5226 0000 6602 0635 0765 Z DOPISKIEM Zdzisław Małysz